Od dziś zapraszam na mój drugi blog na INN POLAND, portalu Grupy natemat.pl poświęconemu tematom biznesu, innowacji i nauki. Radość, duma, podekscytowanie ze stania się częścią blogosfery ogólnopolskiej oraz wielka odpowiedzialność – oto moje emocje i uczucia, które opisują mój dzisiejszy stan ducha, serca i umysłu.

Na blogu INN Poland komentuję zaobserwowane trendy i zjawiska, prezentuję najnowsze praktyki rynkowe oraz wyniki badań, nowinki technologiczne w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Piszę także, o coraz liczniej pojawiających się także i w Polsce, firmach z obszaru HR tech, czyli HR Tech start-upach a także kulturze organizacyjnej, przywództwie i wielokulturowości. Pozostawiam oczywiście radość tworzenia własnego bloga na tej stronie.

Zapraszam i zachęcam do komentowania moich wpisów oraz proponowania tematów, jakie Waszym zdaniem  byłyby ciekawe, inspirujące i potrzebne w ramach dzielenia się doświadczeniem zawodowym.

Jeśli masz temat w obszarze HR Tech start-up i chcesz nim mnie zainteresować, zachęcam do kontaktu: biuro@magdastawska.pl.