Rok 2015 był początkiem mojego debiutu autorskiego sfinalizowanego w roku 2016 w postaci Alchemia Kariery Kobiety. Daj sobie drugą szansę!

O tym, że uwielbiam czytać  – wiedziałam od dzieciństwa, kiedy jako rezolutna dziewczynka kroczyłam do biblioteki przy MDK wypożyczyć kolejną książkę. O pisaniu książek nawet nie pomyślałam. Miałam bardzo wymagającą polonistkę i z czasem dostrzegam, że przyczyniła się ona do mojego zacięcia pisarskiego.

Mniej więcej dekadę później, po przeczytaniu całej bibiloteki – zaczęłam marzyć o pisaniu. Po dwóch dekadach wizualizowania powstała Alchemia, która na wiosnę zostanie wznowiona nakładem Wydawnictwa Poltext w nowej szacie graficznej.

Poszłam za ciosem w roku 2016 i dołożyłam się skromną kontrybucją ekspercką w książce dla fachowców – hr business partner.

Marzenia się nie spełniają same z siebie. Spełniam je moją pracą. Click To Tweet

W momencie piwotowania swojej kariery, szukania sensu pracy i definiowania się na nowo na rynku pracy, znajomy przyjaciel domu, dał mi prototyp wędki. Podrzucił mi książkę – Business Model You.

Zrozumiałam, że Pracę swoich marzeń jest łatwiej sobie stworzyć niż ją znaleźć. Click To TweetPrzeczytałam Business Model You. Ryby nie złowiłam i nadal pozostawałam głodna. Powróciłam do książki po czasie. Zrozumiałam przesłanie książki, stworzyłam własną wędkę – StartUpYourFuture.

Tworzę pracę swoich marzeń przemierzając ocean w poszukiwaniu lądu Click To Tweet

Poznałam autorów książki, uzyskałam certyfikat: Certified Practitioner Business Model You i z chęcią dzielę się tą wiedzą podczas warsztatów StartUpWoman na Campusie Warsaw.

Przez 15 miesięcy od jesieni 2015 roku wspierałam powstawanie Business Models for Teams. Niesamowita przygoda.

Zrzut ekranu 2017-02-07 00.26.59

Efekt 15 miesięcznej pracy zespołowej wirtualnego teamu ujrzał właśnie światło dzienne. Polecam jako jedna spośród 225 co-creatorów z 39 krajów. Pozycja warta zainteresowania, dla zarządzających zespołami, jak i członków zespołów.

Możesz zapoznać się z treścią książki w pigułce, jeszcze przed jej wejściem na rynek. Oto link do subskrypcji.

Zapisz się, a otrzymasz zwiastun tego, co będzie trendem w najbliższych latach zarządzania zespołami.

Mam też drobny upominek dla wszystkich, tych którzy lubią gry.

Dla wszystkich, którzy odnajdą mnie na poniższym zdjęciu, oferuję autorki egzemplarz Alchemii Kariery Kobiety. Daj sobie drugą szansę! Click To Tweet Zrzut ekranu 2017-02-07 00.27.11

Książka Business Models for Teams ukaże się nakładem Portfolio/Penguin w czerwcu tego roku w języku angielskim, chińskim, portugalskim, holenderskim, japońskim, niemieckim, włoskim. Trwają rozmowy na temat  wydania polskiej edycji, o czym będę na bieżąco informować zainteresowanych.

 

 

 

 

Moje zacne grono wirtualnego świata tworzenia książki:

Zrzut ekranu 2017-02-07 00.27.42