W sezonie letnim oddaję się całkowicie idei mentoringu i propagowania przedsiębiorczości stylu życia w ramach StartUpWoman.

Zachęcam w czasie przerwy blogowej na tym blogu oraz na portalu innpoland to śledzenia wszystkiego tego, co związane jest z dobrymi #relacjami, #docenienianiem, #zaangażowaniem oraz #przywództwem.

25 ha/week

Zgodnie z najnowszymi badaniami opublikowanymi przez Melbourne Institute of Applied Economics and Social Research zainicjowanymi i sfinansowanymi przez australijski rząd (Australian Government Department of Social Services) aktywność zawodowa ma swoje zalety i wady. Naukowcy z Uniwersytetu w Melbourne (The University of Melbourne, The Faculty of Business & Economics) – zbadali i udowodnili:

zdolności kognitywne (poznawcze) człowieka wykazują najwyższą produktywność, kiedy pracujemy do 25 godzin tygodniowo. Praca ponad 40 godzin tygodniowo dramatycznie obniża nasze zdolności kognitywne. 

Tak bardzo wzięłam sobie to do serca, że postanowiłam wyluzować na chwilkę, także z moimi pasjami pisarskimi. Skoro pracuję zawodowo dużo, prywatnie oraz naukowo mam swoje obowiązki, pozostaje całkiem niewiele czasu na to, aby pomyśleć o przyjemnościach nicnierobienia, ktore czasami jest potrzebne. Przyznaję, że pisanie mnie relaksuje i bardzo lubię to robić. Naukowcy stwierdzili, że pisanie może być sposobem także na odreagowanie stresu. Skoncentrowałam się w ostatnich dwóch miesiącach na mentoringu kariery blogowo i vlogowo w ramach mojej filozofii życiowej.

Filozofia (gr. Φιλοσοφία) oznacza dosłownie „umiłowanie mądrości”. Filozofia StartUpWoman to umiłowanie startowania kobiety w przyszłość.

Zgłębiam historię ludzkości w ramach mojej ciekawości świata. Inspirują mnie elementy filozofii Zachodu, jak i Wschodu. Lato było cudowne w tym roku z uwagi na znaczną dawkę słońca.

Polecam najciekawsze dokonania wakacyjne StartUpWoman i treningu mentalnego StartUpYourFuture:

Pułapki przedsiębiorczości, cz. 2

Zachecam do odwiedzania StartUpWoman także na fanpagu StartWPrzyszłość.